Лукбук - термосумки та ланч беги

Тут ви можете переглянути більше “живих” фото ланч бегів та почитати, кому будуть корисними сумки для ланчу Lunch bag UA. На першому фото у порівнянні дві популярні моделі Lunch bag M та Lunch bag M plus - збільшений варіант термосумки зі зйомним ременем на плече.

 

Офісним працівникам. Якщо ви слідкуєте за харчуванням і сумнівні офісні їдальні - це не ваш варіант, рекомендуємо перейти на обіди з собою. Компактний ланч бег - зручний варіант взяти обід з собою у офіс. 

 

Школярам. У багатьох країнах школярам дають ланчбокси з собою. Цю корисну практику активно застосовують и українські батьки. Зазвичай обирають термосумки для школярів компактного розміру та яскравих кольорів. 

 

Спортсменам. Якщо ваше харчування розписане по годинам та калоріям, необхідні продукти завжди повинні бути у потрібний час та у потрібному місці. Якщо вам необхідно взяти з собою їжу на кілька прийомів - рекомендуємо звернути увагу на термосумку Lunch bag XL.

 

Мамам у декреті. Наші термосумки не підходять для зберігання пляшечок з молоком, але ідеальні для перекусів дитини молодшого або шкільно віку. Маленька термосумка для їжі зможе врятувати вас від безкінечних крихт та плям в ваших повсякденних сумках чи рюкзаках. У сумку для ланчу зручно пакувати перекус для дитини, поїльник, фрукти та корисні снеки.

 

Мандрівникам. Чи знали ви, що можна брати свій ланч бокс у літак? Можна і треба брати. Ви можете напакувати термосумку сендвічами, фруктами, салатами. Допустима їжа, але не рідину. Виключення - дитяче харчування. Також рекомендуємо уточнювати правила перевезення їжі на борту у конкретних авіакомпаній.

 

Усім, хто дбає про своє здоров'я. Брати ланч з собою - це корисна та дієва звичка, яка допомагає контролювати якість та своєчасність  вашого харчування і ваших рідних. Головне - це чіткий план і мотивация на результат, адже здорове харчування - це основа міцного імунітету. 


Тим, хто шукає оригінальний подарунок. Ланчбеги активно входять у моду. Слідкувати за харчуванням, бути спортивним та здоровим - це завжди актуальний тренд. Корисний подарунок для подруги чи термосумка для хлопця. Також ланч бег часто дарують айтішникам. Кожна термосумка вже упакована у крафт коробку і готова стати оригінальним подаронком для близької вам людини.