Про виробника ланч бегів Lunch bag UA

Історія Lunch Bag UA почалася взимку 2014 року. Нам набридло пакувати обіди в офіс у пакети та пакетики, душа вимагала естетики. Так ми з мамою мого чоловіка пошили нашу першу роллтоп термосумку. Поєднавши практичність та мінімалістичний дизайн сумки ми створили зручний та компактний ланч бег для їжі з собою. На хвилі підтримки українських виробників ми почали швидко рости і розвивати пошив термосумок для ланчу.

Враховуючи всі відгуки про термосумки, ми вдосконалювали нашу термопродукцію. Ми змінювали дизайни сумок-холодильників, тестували різні сумочно-рюкзачні тканини. З того часу наше хобі виросло у повноцінне виробництво термосумок для обідів і стало нашім сімейним бізнесом. Ми виросли, розширили асортимент сумок, відшили сотні корпоративних замовлень та вийшли на міжнародний ринок. Але головне залишається незмінним:

  • Якісні матеріали для пошиву термосумок
  • Мінімалістичний унісекс дизайн ланч бегів
  • Функціональність та зручність наших сумок-холодильників

Стримані і водночас яскраві ланчбеги відмінно зарекомендували себе у як подарунок рідним, друзям чи колегам. Простий та лаконічний дизайн сумки для обіду підходить для будь-якого брендування. Тисячі наших ланчбоксів стали корпоративними подарунками з нанесенням логотипу. Нам радісно створювати якісні та практичні термосумки, які роблять життя багатьох людей кращим. Адже наше оточення - це не лише люди, а й речі, які надихають і роблять нас кращими.

Обрати і купити термосумку можна у нашому КАТАЛОЗІ

Окрім термосумок ми пропонуємо ТОРБИНКИ ДЛЯ ПОКУПОК та легкі універсальні сумки шоппери FLY BAG.

Також пропонуємо пошив та брендування термосумок, бананки з логотипом, брендовані рюкзаки та маски для сну.

Ви можете переглянути портфоліо наших КОРПОРАТИВНИХ ПОДАРУНКІВ.

Пропонуємо якісну сувенірку та нанесення брендування. Знижки для оптових корпоративних покупців та постійних клієнтів.

Для створення візуалізації вашого логотипу на термосумці та точного прорахунку вартості сумок з лого, надішліть нам запит на пошту.

Будемо раді співпраці.

+3 80 63 651 90 51

lunch-bag@ukr.net

Ваш Lunch bag UA